Hakkımızda

Hakkımızda

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de CE garanti belgesi ile gerçekleşmektedir.  Ankara merkez ve Bodrum imalat fabrikamızda özel projeli araç üretimi yapmaktayız. Fabrikamızda, Avrupa'nın en özel event, organizasyon, teknoloji, tanıtım, bilişim özel dizayn ticari araçlarını projelendirip üretmekte ayrıca tüm dünyaya kiralamaktayız. Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin bir çok noktasında şubelerimizle hizmet vermekteyiz. 

Grup şirketimiz birçok alt marka ile hizmet vermektedir. 

Markalarımız : BUSTIR , XL KARAVAN, ABODRUM, PROJE MOBILE, SAHNE TIR, MOBİL TIR, VİP OTOBÜS, MOBILE MOBIL, MOBİL KAMYON, MOBİL OTOBÜS, 

Fabrikamızda  Türkiye  ve  dünyanın  bir çok  ülkesine  istenilen formatta bilişim ve teknoloji tırları, özel amaçlı roadshow tırlarından, reklam tanıtım ve kampanya treylerlerine, mobil sağlık ve hastane ambulans otobüsleri ve treyleri imalatından özel dizayn otobüslere  ve karavanlara kadar özel amaçlı üretim ve kiralama  hizmeti vermekteyiz.

Türkiye'de özel projeli otobüs ve treyler başta olmak üzere mobil araçlar konusunda ilkleri gerçekleştiren öncü kuruluşumuz, tamamen mühendislik projeleri ile donanımlı özel hangarlarımızda üretim yapmaktadır. İmalat merkezimizde en son teknoloji ile her türlü özel ticari araç, karavan, tır, otobüs, ve konteynerleri üretirken, Türkiye'nin ve Avrupa’nın en güçlü referanslarına güveniniz  sayesinde sahip olduk.  Dilediğiniz özel ticari aracı projelendirip sizin için üretmenin yanı sıra dilerseniz kiralama da yapıyoruz.

Türkiye’den uzak Asya, Arapcoğrafyası, Avrupa ve Afrika kıtasına kadar özel üretim tırlar, otobüsler ve ticari araçlar gönderdik. Avrupa’da özel teknolojik mobil ticari araçlarımız, bir çok ödül aldı. Bu güvene layık olmak için, çalışanlarımızla beraber bir aile şirketi disiplini ve uluslararası kalite prensibi içerisinde ülkemizi temsil etmekten mutluyuz.

PROJE YAPIM MOBİL ARAÇLAR; Treyler İmalatı, Treyler Üretimi,  Treyler Dizayn, Treyler Yapımı, Treyler Projesi, Mobil Treyler, Treyler satış, Treyler kiralama, otobüs İmalatı, otobüs Üretimi,  otobüs Dizayn, otobüs Yapımı, otobüs Projesi, Mobil otobüs, otobüs satış, otobüs kiralama, karavan İmalatı, karavan Üretimi,  karavan Dizayn, karavan Yapımı, karavan Projesi, Mobil karavan, karavan satış, karavan kiralama, konularında 40 yıllık  tecrübe  ile Türkiye'de güvenebileceğiniz adres.